ارور های یخچال های یوتکس Utex

برفک یخچال فریزر یوتکس UTEX

دلیل برفک زدن یخچال فریزر یوتکس UTEX این است که هوای سرد داخل یخچال باید همیشه در جریان باشد و در صورتی که این هوای در جریان با هوای خارج از یخچال که گرم و مربوط است ترکیب شود باعث می شود تا در سطوح مختلف یخچال فریزر یوتکس UTEX برفک ایجاد شود. این برفک باعث می شود تا جریان آب و هوای داخل یخچال بدرستی انجام نشود و عملکرد یخچال فریزر یوتکس UTEX به مرور زمان مختل شود که در آن صورت دیگر با تعمیر یخچال فریزر یوتکس UTEX این مشکل می بایست رفع شود.

خنک نشدن یخچال فریزر یوتکس UTEX

یکی از مشکلات بسیار آزاردهنده و مهم در  تعمیر یخچال فریزر یوتکس UTEX این است که علیرغم افزایش درجه یخچال فریزر یوتکس UTEX بازدهی وجود ندارد و جریان هوای داخل یخچال بسیار ضعیف است. موارد متعددی می تواند در ایجاد مشکل خنک نشدن یخچال فریزر یوتکس UTEX رخ دهد که به شرح زیر می باشد:

وجود مانع بر سر راه گردش هوامقدار بسیار زیاد مواد غذایی در یخچالمشکل در درز های درب یخچالمعیوب بودن کمپرسور و رله آنکمبود یا نبود گاز مبردمشکل در لوله های کندانسورمشکل در فن کندانسورمشکل در فن اواپراتورخرابی دمپر هوانشتی آب از یخچال فریزر یوتکس UTEX

نشتی آب از یخچال فریزر یوتکس UTEX یکی دیگر از مشکلات رایج تعمیر یخچال فریزر یوتکس UTEX می باشد. این نشتی ها باعث می شود تا آب وارده در یخچال فریزر یوتکس UTEX به جهت جریان در کل دستگاه از آن خارج شود و مانع از سرمایش مناسب و در نهایت پوسیدگی در یخچال فریزر یوتکس UTEX شود. از دلایل متعددی که باعث می شود یک یخچال فریزر یوتکس UTEX دچار نشتی آب شود به شکل زیر می باشد:

  • مشکل در لاستیک درب یخچال فریزر یوتکس UTEX
  • انسداد در لوله تخلیه یخچال فریزر یوتکس UTEX
  • ایجاد برفک و پوشیده شدن اواپراتور
  • مشکل در سینی تخلیه یخچال
  • مشکل در آبسرد کن و یخساز
  • جمع شدن آب در کف یخچال
  • مشکل در شیر ورودی یخچال
  • مشکلاتی در فیلتر آب یخچال
  • مشکل در مخزن آب
  • مشکلات نشت آب در فریزر یخچال

گرمای بیش از حد موتور یخچال فریزر یوتکس UTEX

طبق تجربه کارشناسان، گرما در بخش هایی از یخچال های ساید بای ساید یا فریزر امری طبیعی است و نیازی به تعمیر یخچال ساید بای ساید نیست. اما این افزایش دما در موتور یخچال فریزر یوتکس UTEX باعث خرابی در این قطعه می شود. در ابتدا باید دقت داشت که یخچال فریزر یوتکس UTEX توان مشخصی برای سرمایش و نگهداری مواد غذایی دارد و در صورتی که این مقدار از توان آن خارج باشد، موتور یخچال فریزر یوتکس UTEX دچار افزایش دمای شدیدی می شود. اما مشکلاتی در قطعات کمپرسور و کندانسور و همچنین فن در یخچال فریزر یوتکس UTEX باعث این گرمای شدید نیز می شود.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: