Design a site like this with WordPress.com
Get started

ارور های یخچال های هایسنس Hisense

ارور E1 یخچال هایسنس

این خطا در قسمت نمایش دمای یخچال نمایش داده می‌شود، و ناشی از خطای سنسور یخچال فریزر هایسنس است.
 

ارور E3 یخچال هایسنس

کد خطای E3 توسط یک سنسور فریزر معیوب ایجاد شده، و در قسمت نمایش دمای فریزر در صفحه نمایش یخچال هایسنس دیده می‌شود. به طور دقیق‌تر، این خطا نشان‌دهنده اتصال کوتاه یا مدار باز درون سنسور دمای محفظه فریزر است. متخصص تعمیر یخچال فریزر هایسنس این مشکل را با تعویض قطعه معیوب حل می‌کند.
 

ارور E4 یخچال هایسنس

وقتی قسمت نمایش دمای فریزر کد خطای E4 را نشان می‌دهد، به این معنی است که سنسور یخ‌زدایی دستگاه مشکلی دارد. همچنین، ممکن است یک مداری باز یا دارای اتصال کوتاه باشد. برای تعمیر یخچال هایسنس در این حالت نیز باید سنسور یخ‌زدایی اواپراتور یخچال معیوب را تعویض کرد.
 

ارور E0 یخچال هایسنس

کد خطای E0 در ناحیه نمایش دمای فریزر نشان داده می‌شود، و نشان‌دهنده وجود مشکلی در سنسور محیط است.
ارور E9 یخچال هایسنس

کد خطای F9 به خاطر وجود یک سنسور معیوب در یخساز روی صفحه نمایش یخچال هایسنس ظاهر می‌شود. این ارور یخچال هایسنس نیز در قسمت دمای فریزر نمایش داده می‌شود.
 

ارور Eb یخچال هایسنس

وقتی ناحیه نمایش دمای فریزر کد خطای Eb را نشان می‌دهد، به این معنی‌ست که یخساز یخچال شما خراب شده است. مشکلات ایجاد شده برای این بخش دلایل مختلفی دارد؛ از جمله گرفتگی لوله‌های آب و لوله‌های پشت یخچال، جرم بالای فیلتر، انسداد این قطعه و نیاز به تعمیر شیر برقی آب و غیره.
اگر با قسمت‌های مختلف راه اندازی یخساز و نحوه تعمیر آن آشنا نیستید، توصیه ما این است از کارشناسان فعال در نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس برای رفع ایرادات آن کمک بگیرید.
 

ارور Ec یخچال هایسنس

کد خطای Ec نشان‌دهنده نقص در ارتباطات یخچال شما است. این در صفحه نمایش یخچال هایسنس در قسمت دمای یخچال نشان داده می‌شود. این ارور بدان معناست که یک مشکل ارتباطی بین برد صفحه نمایش یخچال هایسنس و برد یخچال هایسنس (برد اصلی) وجود دارد.
این خرابی ارتباطات برای یخچال شما بسیار مضر است، و باید سریعا توسط کارشناس نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس بررسی و رفع شود.
 

ارور Er یخچال هایسنس

هنگامی که توانایی دریافت ارتباطات یخچال و فریزر شما آسیب می‌بیند، کد خطای Er روی صفحه نمایش یخچال هایسنس و در قسمت نمایش دما نشان داده می‌شود.
 

ارور EF یخچال هایسنس

کد خطا EF یکی دیگر از ارورهای یخچال هایسنس است که در بخش دمای فریزر روی صفحه نمایش یخچال ظاهر می‌شود. این خطا دو دلیل دارد؛ یا موتور فن اتصال کوتاه دارد، یا مدار باز است.

Comments are closed.

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: