Design a site like this with WordPress.com
Get started

ارور های کولر های وستل Vestel

کد خطا: E1
مفهوم کد: میدان مغناطیسی دستگاه دچار مشکل است.
کد خطا: E2
مفهوم کد: این کد به معنی خرابی سنسور دمای محیط است که احتماا اتصالات سنسور سست شده اند.
کد خطا: E3
مفهوم کد: این کد به معنی وجود اشکال در سنسور کندانسور در یونیت خارجی است.
کد خطا: E4
مفهوم کد: به معنی وجود مشکل در فن دستگاه می باشد. برای رفع این مشکل باید فن دستگاه بررسی شده و در صورتی که قابل تعمیر نبود، فن را تعویض کنید.
کد خطا: E5
مفهوم کد: معنی این کد این است که حالت سرمایش کولر گازی دچار مشکل شده است و برد دستگاه باید تعمیر شود. برای آشنایی با نحوه تعمیر برد کولر گازی بر روی آن کلیک کنید.
کد خطا: E6
مفهوم خطا: میزان ولتاژ برق ورودی به کولر گازی بسیار پایین است. سیستم برق از منبع باید بررسی شود.
کد خطا: E7
مفهوم کد: وقتی مدار برد دستگاه دچار مشکلی در برنامه شده باشد، این ارور در کولر گازی نمایش داده می شود.
کد خطا: FL
مفهوم کد: این کد در صورت وجود مشکل در فیلتر هوای کولر گازی صادر می شود. برای رفع این مشکل باید فیلترهای هوا را تمیز کنید و اگر بیش از یک سال است که آن ها را تعویض نکرده اید، زمان تعویض آن ها فرا رسیده است.              
کدهای خطای کولر گازی دستل برای حفاظت از دستگاه
بعد از آشنایی با مفهوم کدهای خطای کولر گازی وستل در این قسمت قصد داریم تا شما را با ارور کولر گازی وستل در زمینه حفاظت از دستگاه آشنا کنیم.
هر زمان این کد ها را مشاهده کردید، به این معنی است که دستگاه برای حافظت از کل سیستم وارد عمل می شود.
کد خطا: dF
مفهوم کد: معنی این ارور این است دستگاه در حال یخ زدایی در یونیت خارجی خود است. بعد از اینکه تمامی یخ های قسمت یونیت خارجی آب شدند، دستگاه به طور اتوماتیک به فعالیت خود در حالت گرمایش ادامه خواهد داد.
کد خطا: RE
مفهوم کد: معنی این کد این است که برق دستگاه دچار مشکل شده است و باید هرچه زودتر سیم پیچ برق آن بررسی شود. در صورتی دستگاه شما مکرراً این کد را نمایش می دهد با سرویسکار کولر گازی تماس بگیرد.
کد خطا: Sr
مفهوم کد: معنی این کد این است که در روند انجام کار دستگاه مشکلاتی ایجاد شده است، اما با این حال کولر گازی به فعالیت خود ادامه می دهد و نیازی به خاموش کردن دستگاه نیست.
ولی توصیه ما به شما این است که این مشکل را با سرویسکار کولر گازی در میان بگذارید. برای آشنایی با نحوه راه اندازی کولر گازی بر روی لینک آن بزنید.
کد خطا: HL
مفهوم کد: معنی این کد این است که در میزان ولتاژ برق ورودی دستگاه نواسانات وجود دارد و باید تا راه اندازی دوباره دستگاه صبر کنید.
استفاده از محافظ کولر گازی تا حد زیادی از آسیب های وارده به دستگاه پیشگیری می کند، جهت مطالعه راهنمای خرید بهترین محافظ کولر گازی پنجره ای بر روی آن بزنید.
کد های خطا: ER11 – ER13
مفهوم کد: کدهای ER11 و ER13 پیغام هایی هستند که در یونیت داخلی به عنوان کدهای محافظت کننده به علت خرابی کمپرسور نمایش داده می شوند.
هدف از نمایش این کدها این است که دستگاه در حال حفاظت از کلیه اجزای داخلی کولر گازی بوده تا از وارد آمدن صدمات بیشتر به سیستم به دلیل افزایش جریانات ورودی از کمپرسور به داخل یونیت جلوگیری شود.
در این حالت کولر گازی سریعاً خاموش می شود و اگر دستگاه را با استفاده از ریموت کنترل آن دوباره روشن کنید، سیستم در حالت گرمایش و سرمایش شروع به کار می کند.
از آنجا که این ارور به دلیل وجود مشکل در کمپرسور کولر گازی نمایش داده می شود، مطالعه مطالب بررسی معیوب یا سالم بودن کمپرسور کولر گازی و تعمیر کمپرسور کولر گازی می تواند در این زمینه مفید باشد.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: